Förbättra din sömn | Parempi uni

Förbättra din sömn

Visste du om att du kan träna på  återhämtning, insomning och sömn, precis som du kan träna din kondition, din styrka eller din snabbhet? Eller att det vanligtvis räcker med några minuters träning vid läggdags?  Eller att många märker skillnad redan de första dagarna?

Parempi uni

Kärsitkö ehkä nukahtamis- tai uniongelmista? Haluaisitko itse oppia vaikuttamaan nukahtamiseen tai unen laatuun? Silloin tämä univerkkovalmennus sopii juuri sinulle! Löydä pirteämpi ja iloisempi arki parantamalla yöuntasi Johnny Granholmin verkkovalmennuksen avulla. Yksinkertaiset ja helpot harjoitukset joka ilta.

Mera att läsa | Lisää luettavaa

✔️ Sömn och återhämtning i orostider
✔️ Sömnkvalitet verkar vara viktigare än både kost och motion för välmåendet

✔️ Huippu-urheilija päätti panostaa uneen

Johnny Granholm

Johnny on toiminut univalmentajana vuodesta 2013 lähtien. Hän on erikoistunut myös stressinhallintaan sekä työuupumukseen. Johnnylla on omakohtaista kokemusta uniongelmista, joten hän osaa samaistua asiakkaan tilanteeseen. Valmentajana Johnny on rauhallinen, ammattimainen ja empaattinen. Hän on kouluttautunut hyvinvointiohjaajaksi, joogaopettajaksi sekä vauvahieronta- ja vauvauinti-ohjaajaksi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: