Elämäntapamuutos

Yhteistyössä Sömnskolan ja Tanja

 

Kyse on uniohjelmasta -työkalusta, joka mahdollistaa sikeämmät unet ja auttaa nukahtamaan paremmin. Ohjelmassa on jokaiselle viikolle omat harjoitteet. Harjoitteet eivät kestä montaa minuuttia ja ne tehdään juuri ennen nukkumaan menemistä.

…Tällä kertaa menin normaalina nukkumaanmenoaikana sänkyyn ja tein uniohjelman harjoitteet jo tutuksi tulleella tavalla. Ja arvatkaa mitä – seuraava havainto on aamu. Olin nukkunut aivan täydelliset yöunet !!

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s